loading

išsiskiriantis stilius.

Dailus ir funkcionalus automobilio dizainas tiesiog traukia dėmesį. „Opel Vivaro“. Tiesiog pirmyn į kelionę.

„Opel Vivaro“ – jūsų įmonės vizitinė kortelė ant ratų

Patikimas ir stilingas

Išskirtiniai „Opel“ dizaino elementai:

  • Giliai įleistas chromuotas „Opel“ markės ženklas priekyje ir gale.
  • Sparnų motyvas dieniniuose žibintuose.
  • Ašmenų motyvas skulptūriškos formos automobilio šonuose.
  • Iškili linija ant variklio dangčio.
  • Chromuotos detalės priekinių žibintų blokuose.
„Opel Vivaro“ – Patikimas ir stilingas

Jūsų vizitinė kortelė ant ratų

Patikimas ir stilingai tvirtas „Opel Vivaro“ yra platus ir stabilus. Komfortas ilgose kelionėse ir nepriekaištingas matomumas visomis kryptimis iš aukštai įrengtos kabinos, aukštesnio stogo ir stipriai lenkto priekinio stiklo.

Unikalus stilius ir akivaizdi aukšta kokybė, kurie gali būti derinami su „ecoFLEX“ technologija – sukurkite aiškų savo ar savo įmonės įvaizdį. Be to, rasite daugybę patogiai plokščių vietų, ant kurių pasidėję dokumentus galėsite pasirašyti. „Opel Vivaro“ – tai puiki jūsų vizitinė kortelė.

Šviesus, erdvus ir komfortiškas salonas, kuriame net spalvos ir medžiagos komandos ar keleivių keliones pavers patogesnėmis. Tai puiki darbo erdvė, kurioje galėsite palaikyti ryšį ir patogiai naudotis reikiamomis priemonėmis.

Lentynų sistemos

„Sortimo Simpleco“ lentynų sistema gaminama iš tvirtų ir lengvų medžiagų bei padeda patogiai susidėti padėklus ir talpyklas. Išties lanksčiai pritaikoma „Sortimo Globelyst“ sistema padės rasti sprendimą, kad ir kokie būtų jūsų poreikiai. Praktiški, lengvi ir tvirti „Bott Craftsman“ lentynų padėklai ir stalčiai puikiai tiks jūsų furgonui.

WLTP

*Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą Lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP) pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1151 (taikomos atitinkamos versijos). Šios reikšmės apskaičiuotos nevertinant konkrečių eksploatavimo ir važiavimo sąlygų. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2  taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba kompetetingose valdžios institucijose.

NEDC

**Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP), o atitinkamos reikšmės konvertuojamos atgal į NEDC, kad būtų galima palyginti, kaip nurodoma reglamentuose (EB) Nr. 715/2007, (ES) Nr. 2017/1153 ir (ES) Nr. 2017/1151.

Senesnio modelio automobiliai / lengvieji komerciniai automobiliai

***Reikšmės neatspindi konkretaus eksploatavimo būdo, važiavimo sąlygų, standartinės arba papildomos įrangos ir gali skirtis pagal naudojamas padangas. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2 taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba specialiose valdžios institucijose. 

Visi pateikti duomenys yra bazinių ES modelių su standartine įranga. Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir Nr. 692/2008 (taikoma atitinkama versija), atsižvelgiant į reglamente nurodytą naudojamo automobilio svorį. Papildoma įranga ir gamykloje montuojami priedai gali lemti šiek tiek didesnes nei nurodyta degalų sąnaudas ir išskiriamo CO2 kiekį. Duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nėra susiję su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus automobilius, tačiau gali skirtis nuo realių degalų sąnaudų esant realioms važiavimo sąlygoms, kurioms didelės įtakos turi vairavimo stilius ir važiavimo sąlygos. Papildoma įranga gali padidinti tuščio automobilio svorį, kai kuriais atvejais sumažinti leistiną ašių apkrovą, leistiną bendrąjį transporto priemonės bei priekabos svorį. Tai gali sumažinti didžiausią greitį ir pailginti įsibėgėjimo laiką. Nurodyti techniniai duomenys yra apskaičiuoti su 75 kg sveriančiu vairuotoju ir 125 kg kroviniu. 2 H dujos m3/100 km.

„Opel“ kiek galėdama stengsis užtikrinti, kad šios svetainės turinys būtų tikslus ir atnaujintas, bet ji neprisiima atsakomybės už kokias nors pretenzijas ar nuostolius, atsiradusius dėl to, kad buvo vadovaujamasi šios svetainės turiniu. Dalis šioje svetainėje pateiktos informacijos gali būti neteisinga dėl gaminių pakeitimų, atliktų po jų pristatymo. Dalis aprašytos ar parodytos įrangos gali būti siūloma tik tam tikrose šalyse arba tik už papildomą mokestį. „Opel“ turi teisę bet kada keisti techninius gaminių duomenis. Norėdami gauti tikslius techninius gaminio duomenis savo šalyje, kreipkitės į „Opel“ prekybos atstovą.

į puslapio viršų