loading

„OPEL Vivaro“ aksesuarai

„Vivaro“ automobiliu „Opel“ šiam segmentui pristato savo apdovanojimų pelniusį dizainą. Be standartinės ir papildomos įrangos, galite rinktis iš plataus aksesuarų asortimento, kad išnaudotumėte visas savojo „Vivaro“ galimybes.

Jei norite peržiūrėti visą aksesuarų asortimentą, žr. „Opel Vivaro“ aksesuarų interneto katalogą arba teiraukitės vietinio „Opel“ prekybos atstovo.

„Opel Vivaro“ – Šoniniai langai su apsauga nuo saulės

Komfortas ir patogumas

Nesvarbu, ar automobilį naudojate darbui, ar šeimos poreikiams, norime, kad „Vivaro“ jaustumėtės kaip namuose. Pas mus rasite viską, ko reikia, kad automobilis atitiktų jūsų poreikius: pradedant grindų kilimėliais ir baigiant sėdynių užvalkalais.

„Opel Vivaro“ – Prijungimo stotelė

Informacijos ir pramogų sistema

Padės jums palaikyti ryšį su biuru ar šeima, gauti informacijos apie eismo sąlygas ir važiavimo nurodymus. Peržiūrėkite jūsų „Vivaro“ skirtus gaminius.

„Opel Vivaro“ – Stilius

Saugumas ir apsauga

Vairuokite saugiau ir ilgiau išlaikykite nepriekaištingą savojo „Vivaro“ išvaizdą. Pasirūpinkite savo keleiviais bei kroviniu ir būkite pasirengę. Siūlome pradedant pagalbinėmis automobilio statymo sistemomis ir galinio vaizdo kameromis, apsauginiais skydais ir purvasaugiais, baigiant lempučių komplektais ir vaikų saugos kėdutėmis.

„Opel Vivaro“ – Veidrodėlių korpusai

Stilius

„Vivaro“ gerai atrodo ir viduje, ir iš išorės. Tačiau savajam automobiliui norite suteikti išskirtinumo? Peržiūrėkite šiuos aksesuarus, tarp kurių rasite šoninius laiptelius ir veidrodėlių korpusus.

„Opel Vivaro“ – Stogo bagažinė su ritinėliais

Transportavimo ir pervežimo sistemos

Maksimalus ir optimalus „Vivaro“ našumas. „Opel“ siūlo įvairių vidinių ir išorinių priedų, padėsiančių patenkinti jūsų krovinių transportavimo poreikius. Pradedant salono apmušalais ir lentynėlėmis, baigiant stogo laikiklių sistemomis, vilkimo kabliais ir tvirtinimo diržais – siūlome jums visas reikiamas priemones, kad į kelionę būtų lengviau pasiimti viską, ko reikia. Mūsų asortimente galite rinktis iš originalių „Opel“ ir partnerių „Thule“ produktų – pirmaujančių rinkoje pervežimo sistemų srityje.

„Opel Vivaro“ – 16˝ plieniniai ratlankiai

Ratlankiai

Stiliaus ir praktiškumo derinys. „Opel“ siūlo platų lengvojo lydinio ir plieninių ratlankių pasirinkimą bei žieminių padangų komplektus. Jei norite būti pasirengę bet kam, rinkitės iš mūsų „Thule“ sniego grandinių asortimento.

WLTP

*Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą Lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP) pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1151 (taikomos atitinkamos versijos). Šios reikšmės apskaičiuotos nevertinant konkrečių eksploatavimo ir važiavimo sąlygų. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2  taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba kompetetingose valdžios institucijose.

NEDC

**Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP), o atitinkamos reikšmės konvertuojamos atgal į NEDC, kad būtų galima palyginti, kaip nurodoma reglamentuose (EB) Nr. 715/2007, (ES) Nr. 2017/1153 ir (ES) Nr. 2017/1151.

Senesnio modelio automobiliai / lengvieji komerciniai automobiliai

***Reikšmės neatspindi konkretaus eksploatavimo būdo, važiavimo sąlygų, standartinės arba papildomos įrangos ir gali skirtis pagal naudojamas padangas. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2 taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba specialiose valdžios institucijose. 

Visi pateikti duomenys yra bazinių ES modelių su standartine įranga. Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir Nr. 692/2008 (taikoma atitinkama versija), atsižvelgiant į reglamente nurodytą naudojamo automobilio svorį. Papildoma įranga ir gamykloje montuojami priedai gali lemti šiek tiek didesnes nei nurodyta degalų sąnaudas ir išskiriamo CO2 kiekį. Duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nėra susiję su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus automobilius, tačiau gali skirtis nuo realių degalų sąnaudų esant realioms važiavimo sąlygoms, kurioms didelės įtakos turi vairavimo stilius ir važiavimo sąlygos. Papildoma įranga gali padidinti tuščio automobilio svorį, kai kuriais atvejais sumažinti leistiną ašių apkrovą, leistiną bendrąjį transporto priemonės bei priekabos svorį. Tai gali sumažinti didžiausią greitį ir pailginti įsibėgėjimo laiką. Nurodyti techniniai duomenys yra apskaičiuoti su 75 kg sveriančiu vairuotoju ir 125 kg kroviniu. 2 H dujos m3/100 km.

„Opel“ kiek galėdama stengsis užtikrinti, kad šios svetainės turinys būtų tikslus ir atnaujintas, bet ji neprisiima atsakomybės už kokias nors pretenzijas ar nuostolius, atsiradusius dėl to, kad buvo vadovaujamasi šios svetainės turiniu. Dalis šioje svetainėje pateiktos informacijos gali būti neteisinga dėl gaminių pakeitimų, atliktų po jų pristatymo. Dalis aprašytos ar parodytos įrangos gali būti siūloma tik tam tikrose šalyse arba tik už papildomą mokestį. „Opel“ turi teisę bet kada keisti techninius gaminių duomenis. Norėdami gauti tikslius techninius gaminio duomenis savo šalyje, kreipkitės į „Opel“ prekybos atstovą.

į puslapio viršų