loading

PLATUS ASORTIMENTAS.

„Opel Movano“ asortimente siūloma nuo universalių automobilių su didelėmis apkrovos galimybėmis iki versijų du dviguba kabina, specializuotų konfigūracijų ir patogių keleivinių automobilių.

Naujasis „Opel Movano“ - Krovininis furgonas „Panel Van“

Autofurgonas

„Opel Movano“ talpa kroviniams yra 17 kubinių metrų, naudingoji apkrova – iki 2,5 tonos, o grindų ilgis – iki 4,3 metro, todėl į furgoną be vargo sutalpinsite nemažai daiktų.

Per plačias 1 270 mm pločio šonines duris europadėklus taip pat galima pakrauti šonu, o H2 modeliuose galinės durys yra per visą automobilio aukštį, todėl per jas galima pakrauti iki 1 820 mm aukščio krovinius.

 • ABS sistema su pagalbiniu stabdymo mechanizmu
 • Oro pagalvė vairuotojui
 • Elektroninis variklio imobilizatorius
 • Nuotolinio valdymo centrinis durų užraktas
 • Keturių padėčių reguliuojama vairuotojo sėdynė
 • Dviguba priekinio keleivio sėdynė su daiktadėže
 • Radijas R 10
 • Elektra valdomi priekiniai langai
 • Dviejų lęšių, plataus matomumo durų veidrodėliai
 • Bestiklės slankiosios durys priekinio keleivio pusėje
 • Vientisa pertvara
 • Kilpos krovinių tvirtinimo diržams
 • Atsarginis ratas (po kėbulu)
 • Pasirinktini paketai

Apšvietimo paketas (tik su ESP®): automatiniai valytuvai ir žibintai, priekiniai priešrūkiniai žibintai, statiniai posūkio žibintai, palaipsniui užgęstantys žibintai „follow-me-home“

Klimato kontrolės paketas: rankinis oro kondicionavimas, CD 10 radijas

Patogumo paketas: elektroninė klimato kontrolė (ECC) su žiedadulkių filtru, CD 30 BT „Navi“ radijas, automatiniai valytuvai ir žibintai, priekiniai priešrūkiniai žibintai

Profesionalo paketas (netaikomas pasirinkus trumpiausią važiuoklės bazę): priekabos kablys, automobilio statymo sistema „Park Pilot“, 270º kampu atsidarančios galinės bestiklės durys

Saugos paketas: oro pagalvė priekiniam keleiviui, šoninė oro pagalvė vairuotojui, automatinė pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu

Konstrukcinis paketas: vilkties kablys, riboto slydimo diferencialas, reguliuojama vairuotojo sėdynė

Rūkančiojo paketas
Keičiama peleninė, įtaisoma prie puodelių laikiklių, ir žiebtuvėlis, kuris gali būti naudojamas bet kokiame 12-V lizde.

Naujasis „Opel Movano“ - „Crew Van“

Crew van

Mikroautobusas „Opel Movano“ specialiai skirtas pervežti darbuotojų komandą ir jų turimą įrangą. Dvi sėdynės (viena, jei buvo pasirinkta vienvietė sėdynė) yra greta vairuotojo, o ištisinė sėdynė – gale. Ant pastarosios vienas šalia kito gali susėsti keturi komandos nariai, kuriems įrengti saugos diržai ir atlošai galvai. Į mikroautobusą įlipama pro dideles slankiąsias duris, o keleivius nuo važiavimo metu sujudėjusių krovinių apsaugo itin tvirta įstiklinta ABS pertvara tarp kabinos ir krovinių skyriaus.

Standartinę krovininio furgono „Opel Movano Panel Van“ įrangą sudaro:

 • Tvirta įstiklinta pertvara
 • Keturvietė ištisinė sėdynė antroje eilėje
 • Keturi reguliuojami atlošai galvai ir trijų taškų saugos diržai antroje eilėje
 • Įstiklintos slankiosios durys priekyje sėdinčio keleivio pusėje
 • Apatinės dalies šoninės sienos ir slankiųjų durų apmušalas
 • Pasirinktini paketai aprašyti 37 puslapyje. Jiems taikomi tie patys pakeitimai.

„Combi“

„Opel Movano Combi“ – tai puikus keleivinio ir krovininio automobilio derinys. Jame gali būti iki devynių sėdimųjų vietų, o dvi galines sėdynių eiles galima išimti po vieną atskirai arba visas kartu – taip sukursite dar daugiau vietos kroviniams. Platus priedų asortimentas – galite susikurti geriausiai tinkantį automobilį, kuris atitiktų jūsų keliamus patogumo reikalavimus.

Išskirtinės savybės:

 • Du automobilio ilgiai
 • Du automobilio aukščiai
 • 6 arba 9 sėdynės
 • Tamsinti stiklai
 • Viso automobilio ventiliacija

Autobusiukas

„Opel Movano“ autobusiukas – visiškas komfortas ir patogi kelionė net 16 keleivių. Išskirtinis dėmesys skirtas sėdimųjų vietų išdėstymui, apšvietimui ir ventiliacijai, todėl keleiviams bus itin patogu. Platus priedų asortimentas, įskaitant elektrines šonines duris ir keleiviams skirtą laiptelį, lėktuvų tipo apšvietimas ir ventiliacija tikrai suteiks automobiliui prabangos pojūtį.

Išskirtinės savybės:

 • Visiškai įrengtas salonas
 • Salono apšvietimas
 • Plačios stumdomosios šoninės durys
 • Aukštai įrengtos bagažo lentynos
 • Visos kabinos ventiliacija

Bortinis automobilis

Galite rinktis kaip 3 vietų krovininį automobilį be kėbulo arba 7 vietų furgoną su dviguba kabina – „Opel Movano“ bortinis automobilis, kurio ilgis 4,5 m – tikras stipruolis medžiagoms, technikai ir visokio tipo kroviniams vežti.

Savivartis

„Opel Movano“ savivarčiui būdingos visos įprastinės savivarčių funkcijos, be to, jame įrengtas nuotolinis valdymas, kuriuo galite valdyti vienos arba 3 padėčių kėbulą, ir patogiai pritaikomi galinis bei šoniniai bortai.

Furgonas su krovinių dėže

Degalus taupanti nedidelio svorio konstrukcija, kuri yra tvirta ir neįtikėtinai talpi – „Opel Movano“ krovininį automobilį su krovinių dėže galima užsisakyti trijų skirtingų ilgių

WLTP

*Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą Lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP) pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1151 (taikomos atitinkamos versijos). Šios reikšmės apskaičiuotos nevertinant konkrečių eksploatavimo ir važiavimo sąlygų. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2  taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba kompetetingose valdžios institucijose.

NEDC

**Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP), o atitinkamos reikšmės konvertuojamos atgal į NEDC, kad būtų galima palyginti, kaip nurodoma reglamentuose (EB) Nr. 715/2007, (ES) Nr. 2017/1153 ir (ES) Nr. 2017/1151.

Senesnio modelio automobiliai / lengvieji komerciniai automobiliai

***Reikšmės neatspindi konkretaus eksploatavimo būdo, važiavimo sąlygų, standartinės arba papildomos įrangos ir gali skirtis pagal naudojamas padangas. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2 taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba specialiose valdžios institucijose. 

Visi pateikti duomenys yra bazinių ES modelių su standartine įranga. Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir Nr. 692/2008 (taikoma atitinkama versija), atsižvelgiant į reglamente nurodytą naudojamo automobilio svorį. Papildoma įranga ir gamykloje montuojami priedai gali lemti šiek tiek didesnes nei nurodyta degalų sąnaudas ir išskiriamo CO2 kiekį. Duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nėra susiję su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus automobilius, tačiau gali skirtis nuo realių degalų sąnaudų esant realioms važiavimo sąlygoms, kurioms didelės įtakos turi vairavimo stilius ir važiavimo sąlygos. Papildoma įranga gali padidinti tuščio automobilio svorį, kai kuriais atvejais sumažinti leistiną ašių apkrovą, leistiną bendrąjį transporto priemonės bei priekabos svorį. Tai gali sumažinti didžiausią greitį ir pailginti įsibėgėjimo laiką. Nurodyti techniniai duomenys yra apskaičiuoti su 75 kg sveriančiu vairuotoju ir 125 kg kroviniu. 2 H dujos m3/100 km.

„Opel“ kiek galėdama stengsis užtikrinti, kad šios svetainės turinys būtų tikslus ir atnaujintas, bet ji neprisiima atsakomybės už kokias nors pretenzijas ar nuostolius, atsiradusius dėl to, kad buvo vadovaujamasi šios svetainės turiniu. Dalis šioje svetainėje pateiktos informacijos gali būti neteisinga dėl gaminių pakeitimų, atliktų po jų pristatymo. Dalis aprašytos ar parodytos įrangos gali būti siūloma tik tam tikrose šalyse arba tik už papildomą mokestį. „Opel“ turi teisę bet kada keisti techninius gaminių duomenis. Norėdami gauti tikslius techninius gaminio duomenis savo šalyje, kreipkitės į „Opel“ prekybos atstovą.

į puslapio viršų