loading

„MOVANO“ AKSESUARAI.

Naujasis „Movano“ – galingas furgonas, kurio vidus patogesnis, o krovinių skyrius talpesnis, be to, jį galite rinktis su priekiniais arba galiniais varančiaisiais ratais. Peržiūrėkite platų specializuotų, praktiškų aksesuarų asortimentą čia ir padidinkite savo darbo našumą bei saugą.

Komfortas ir rūpestis jumis

Jauskitės kaip namie. Kai automobilyje praleidžiame daug laiko, jis tampa antraisiais namais. Čia rasite viską, ko reikia, kad jūsiškis „Opel“ puikiai atrodytų ir būtų jums patogus – tiek viduje, tiek išorėje – grindų kilimėliai, sistemos, padėsiančios tvarkingai susidėti daiktus, ir daugybė kitų priedų.

nformacijos ir pramogų sistema

Kelionės tikslą pasieksite dar lengviau – „Opel“ informacijos ir pramogų sistemos veikia puikiai. Palaikykite ryšį naudodami įvairiausių modelių mobiliųjų telefonų laikiklius ir „Bluetooth“ laisvų rankų įrangą, navigacijos sistemas, žemėlapių atnaujinimus ir daugybę multimedijos jungčių.

Sauga ir apsauga

Vairuokite saugiau ir džiaukitės geresne išvaizda. Pradedant purvasaugiais ir rūko žibintais ir baigiant signalizacijos sistemomis, saugos produktais ir vaikų kėdutėmis – rasite viską, ko reikia, kad jūsų šeima būtų saugi, o „Opel“ visada atrodytų taip pat gerai, kaip įsigijimo dieną.

Transportavimo ir pervežimo sistemos

Važiuodami „Opel“ su savimi galėsite lengvai pasiimti viską. Platus universalių transportavimo ir pervežimo sistemų pasirinkimas padės jums keliaujant ar sportuojant. Mūsų asortimente galite rinktis iš „Opel Original“ ir partnerių „Thule“ produktų – pirmaujančių rinkoje pervežimo sistemų srityje.

Ratlankiai

Susikurkite jums patinkantį „Opel“ išsirinkę naują ratlankių komplektą. Nesvarbu, koks jūsų skonis, čia pateikiamas didelis „Opel Original“ lengvojo lydinio ratlankių asortimentas, kuris padės paversti automobilį išskirtiniu. Mėgaukitės „Opel Original“ aksesuarų suteikiamu stiliumi ir kokybe.

WLTP

*Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą Lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP) pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1151 (taikomos atitinkamos versijos). Šios reikšmės apskaičiuotos nevertinant konkrečių eksploatavimo ir važiavimo sąlygų. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2  taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba kompetetingose valdžios institucijose.

NEDC

**Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP), o atitinkamos reikšmės konvertuojamos atgal į NEDC, kad būtų galima palyginti, kaip nurodoma reglamentuose (EB) Nr. 715/2007, (ES) Nr. 2017/1153 ir (ES) Nr. 2017/1151.

Senesnio modelio automobiliai / lengvieji komerciniai automobiliai

***Reikšmės neatspindi konkretaus eksploatavimo būdo, važiavimo sąlygų, standartinės arba papildomos įrangos ir gali skirtis pagal naudojamas padangas. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2 taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba specialiose valdžios institucijose. 

Visi pateikti duomenys yra bazinių ES modelių su standartine įranga. Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir Nr. 692/2008 (taikoma atitinkama versija), atsižvelgiant į reglamente nurodytą naudojamo automobilio svorį. Papildoma įranga ir gamykloje montuojami priedai gali lemti šiek tiek didesnes nei nurodyta degalų sąnaudas ir išskiriamo CO2 kiekį. Duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nėra susiję su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus automobilius, tačiau gali skirtis nuo realių degalų sąnaudų esant realioms važiavimo sąlygoms, kurioms didelės įtakos turi vairavimo stilius ir važiavimo sąlygos. Papildoma įranga gali padidinti tuščio automobilio svorį, kai kuriais atvejais sumažinti leistiną ašių apkrovą, leistiną bendrąjį transporto priemonės bei priekabos svorį. Tai gali sumažinti didžiausią greitį ir pailginti įsibėgėjimo laiką. Nurodyti techniniai duomenys yra apskaičiuoti su 75 kg sveriančiu vairuotoju ir 125 kg kroviniu. 2 H dujos m3/100 km.

„Opel“ kiek galėdama stengsis užtikrinti, kad šios svetainės turinys būtų tikslus ir atnaujintas, bet ji neprisiima atsakomybės už kokias nors pretenzijas ar nuostolius, atsiradusius dėl to, kad buvo vadovaujamasi šios svetainės turiniu. Dalis šioje svetainėje pateiktos informacijos gali būti neteisinga dėl gaminių pakeitimų, atliktų po jų pristatymo. Dalis aprašytos ar parodytos įrangos gali būti siūloma tik tam tikrose šalyse arba tik už papildomą mokestį. „Opel“ turi teisę bet kada keisti techninius gaminių duomenis. Norėdami gauti tikslius techninius gaminio duomenis savo šalyje, kreipkitės į „Opel“ prekybos atstovą.

į puslapio viršų