loading

NAUJOJO „COMBO CARGO“ AKSESUARAI.

Galite rinktis daugybę naujojo „Combo Cargo“ versijų, kuriose yra daug patrauklios įrangos. Itin platus aksesuarų asortimentas padės dar labiau padidinti automobilio galimybes.

Komfortas ir patogumas

Jauskitės kaip namie net dirbdami. Kai automobilyje praleidžiame daug laiko, jis tampa antraisiais namais. Čia rasite viską, ko reikia, kad savajame „Opel“ galėtumėte jaustis patogiai: tiek viduje, tiek išorėje – pradedant praktiškais krovinių tinkleliais ir baigiant tvirtais grindų kilimėliais bei daugybe kitų priedų.

Informacijos ir pramogų sistema

Kelionės tikslą pasieksite dar lengviau – „Opel“ informacijos ir pramogų sistemos veikia puikiai. Palaikykite ryšį naudodami prijungimo stotelę. Ši mobilioji navigacijos sistema suteikia visas gamyklinės navigacijos sistemos galimybes ir padeda pasiekti reikiamą kelionės tikslą.

Sauga ir apsauga

Vairuokite saugiau ir apsaugokite savąjį „Combo Cargo“. Pradedant purvasaugiais ir baigiant mediniais apsauginiais skydais bei sėdynių užvalkalais – rasite viską, ko reikia, kad jūs ir jūsų darbuotojai būtų saugūs.

Transportavimo ir laikiklių sistemos

Važiuodami „Opel“ su savimi galėsite lengvai pasiimti viską. Platus universalių transportavimo ir laikiklių sistemų pasirinkimas padės jums atlikti visus reikiamus darbus. Mūsų asortimente galite rinktis iš originalių „Opel“ ir partnerių „Thule“ produktų – pirmaujančių rinkoje transportavimo sistemų srityje.

Paveikslėlyje gali būti rodoma pasirenkamoji įranga.

„Opel“ imsis visų reikiamų priemonių, kad šios svetainės turinys būtų tikslus ir atnaujintas, tačiau neprisiima jokios atsakomybės dėl kokių nors pretenzijų ar praradimų, atsiradusių dėl to, kad buvo naudojamas šioje svetainėje pateiktas turinys. Dalis šioje svetainėje pateikiamos informacijos gali būti neteisinga dėl gaminio pakeitimų, kurie buvo atlikti po jo pirmojo pristatymo. Dalis aprašytos ar parodytos įrangos gali būti įrengta tik tam tikrose šalyse arba už papildomą mokestį. Pasiliekama teisė bet kuriuo metu keisti techninius duomenis. Dėl informacijos apie tikruosiuos techninius duomenis jūsų šalyje kreipkitės į „Opel“ prekybos atstovą.
į puslapio viršų