loading


Jei ieškote puikiai tinkančių, patrauklaus dizaino ir neprilygstamos vertės produktų, rinkitės originalius „Opel“ aksesuarus. Šie aksesuarai kuriami bei gaminami laikantis griežčiausių kokybės standartų ir pilnai išbandomi gamintojo, kad būtų įsitikinta jų tinkamumu jūsų automobiliui. Tinka praktiškiems tikslams arba vien asmeniniam stiliui pabrėžti. Savo sandėlyje turime daugiau nei 8 500 skirtingų automobilių dalių Opel, SAAB ir Chevrolet markės automobiliams. Taip pat siūlomas platus spektras neoriginalių atsarginių detalių, žmonėms siekiantiems sumažinti savo automobilio remonto išlaidas.

Išsamų visų modelių aksesuarų katalogą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos!

Tvarka bagažinėje Tvarka bagažinėje

Mūsų Opel skirtos tvarkymo ir apsaugos priemonės, pavyzdžiui, bagažinės kilimėlis, bagažinės padėklas arba sudedamos ar fiksuotos dėžės, padeda jums tvarkingai susidėti daiktus bagažinėje ir išlaikyti savo Opel tokį pat tvarkingą, kaip tą dieną, kai jį įsigijote
Transportavimo ir pervežimo sistemos Transportavimo ir pervežimo sistemos
 Važiuodami Opel automobiliu su savimi galėsite lengvai pasiimti viską. Platus universalių transportavimo ir laikiklių sistemų pasirinkimas padės jums keliaujant ar sportuojant. Mūsų asortimente galite rinktis iš originalių Opel ir partnerių produktų – pirmaujančių rinkoje transportavimo sistemų srityje
Opel vilkimo kabliai Opel vilkimo kabliai
Opel vilkimo kablys yra specialiai sukurtas priekabai arba nameliui ant ratų vilkti. Galite rinktis fiksuotą arba nuimamą kablį – jie abu pagaminti iš aukštos kokybės plieno ir yra patikrinti laikantis griežčiausių „Opel“ kokybės ir saugumo standartų.

„FlexFix®“ dviračių laikiklių sistemos pailginimas „FlexFix®“ dviračių laikiklių sistemos pailginimas
Daugiafunkcę „FlexFix®“ dviračių laikiklių sistemą galima pritaikyti taip, kad ją naudodami galėtumėte vežtis 3 dviračius Naudodami „FlexFix®“ sistemą galite vežtis 1 dviratį, o pritvirtinę pailginimo adapterį, kurį galite įsigyti kaip aksesuarą, galėsite vežtis dar 2 dviračius. Šią išmanią ir saugią „Opel FlexFix®“ sistemą galite palenkti, kad norint atidaryti bagažinę nereikėtų nuimti dviračių.

Ratlankiai Ratlankiai
Susikurkite jums patinkantį automobilį išsirinkę naują lengvojo lydinio ratlankių komplektą. Nesvarbu, koks jūsų skonis, pas mus pateikiamas didelis originalių „Opel“ lengvojo lydinio ratlankių asortimentas, kuris padės paversti automobilį išskirtiniu. Mėgaukitės originalių „Opel“ aksesuarų suteikiamu stiliumi ir kokybe.
į puslapio viršų